Coya, Almi, Agátka a Mario - Blahoželáme!!!

31.05.2018

V agilitnom klube "My perro 10", kde Agátka trénuje, sa dňa 01.05.2018 konali klubové agilitné hry, ako oslava ich klubu, pri príležitosti víťazstva ich trénera a jeho tímovej parťáčky Mokky, ktorí na prestížnej súťaži - Šampionát Španielska v agility, ktorá sa konala v Madride dňa 28.-29.04.2018, získali 2. miesto a titul vícešampión Španielska v agility.

Klubových oslavných hier sa zúčastnili nie len trénujúce tímy, ale aj rodinní členovia. Takto sa do súťaže zapojil aj Mario, Agátkin pániček, ktorý s Agátkou predviedol nádherný beh a na prekvapenie všetkých, ale zaslúžene, vyhrali 1.miesto oslavných agilitných hier. :-)

Na fotke sú Peťka, Mario a Agátka s víťaznou kokardou trénera a Mokky za vícešampióna Španielska v agility, ktorá bola symbolom oslavných agilitných hier a s Mariovou výhrou za prvé miesto - granule, ktoré si Agátka hneď skontrolovala"...


Almi a Zuzka sa po pol roku pauzy zúčastnili dvoch výstav, kde sa na oboch Almi krásne predviedla a teda aj napriek dobrej konkurencii získala na oboch výstavách úžasné výsledky - BOB (najlepšia v rase)!!!:

29.04.2018 -  Národná výstava psov Mosonmagyaróvár, Maďarsko (HU); rozhodca - Harsányi Péter, HU; trieda otvorená:

- výborná 1, CAC, BOB

Týmto nádherným výsledkom Almi splnila podmienky na získanie titulu "Maďarský šampión"! :-)

26.05.2018 - Klubová výstava Klubu chovateľov málopočetných plemien psov (KCHMPP), Slovensko (SK); rozhodca - Leoš Jančík, CZ; trieda šampiónov:

- výborná 1, CC, CAC, Klubový víťaz, BOB

Aby toho náhodou nebolo málo, Almi získala v klubovej súťaži "Pes a suka roka" 2017 KCHMPP za výstavné úspechy nádherné 2. miesto!!!  Cenu si prevzali 26.05.2018 na klubovej výstave KCHMPP SK.

Na fotke je Almi odfotená spolu s trofejami, ktoré si z klubovej výstavy priniesli :-).


Coya získala za výstavné úspechy v klubovej súťaži "Pes a suka roka" 2017 KCHMPP úžasné 1.miesto!!! :-) Keďže sa teraz stará o šteniatka, na vyhlásení a odovzdávaní cien sme sa nemohli zúčastniť.


A ešte jedno veľké blahoželanie a to k narodeninám:

12.05.2018 - mala Coya 4 roky

30.05.2018 - mali Almi a Agátka 3 roky

BLAHOŽELÁME!!!